K U L T U R A

ENEMEF: Minimaraton Avengers

Piątkowy, nocny maraton filmowy ENEMEF: Minimaraton Avengers to dwie najnowsze odsłony przygód o nieustraszonych superbohaterach, w tym premiera najnowszej części Avengers: Koniec gry. Mamy dla naszych czytelników podwójne zaproszenia!

Na ekranie pojawią się nie tylko tytułowi Avengersi, ale również wielu innych wspaniałych bohaterów z Uniwersum Marvela – zapowiada Anna Winsz, która współorganizuje nocne maratony filmowe – razem zjednoczą siły, aby zawalczyć o ocalenie świata dostarczając przy tym widzom niesamowitych wrażeń.

Będą widowiskowe sceny walki, świetne efekty specjalne, dynamiczne zwroty akcji i oczywiście rewelacyjne żarty.

ENEMEF: Minimaraton Avengers, podczas którego przypomnimy sobie film Avengers: Wojna bez granic i premierowo obejrzymy Avengers: Koniec gry, rozpocznie się w Multikinie Malta i Multikinie 51 w piątek 26 kwietnia o godzinie 22:00.

Bilety są już do nabycia w kasach kina oraz na multikino.pl w cenie od 25,00 do 35,00 zł. Mamy dla Was podwójne zaproszenia do Multikina Malta i Multikina 51! Oto pytanie konkursowe:

Robert Downey Jr. grający postać Iron Mana dostał nagrodę BAFTA grając innego, słynnego aktora. O kogo chodzi?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@lepszyPOZNAN.pl do czwartku (25.04) do godziny 18:00. Skontaktujemy się tylko ze zwycięzcami!

Więcej informacji znajdziesz na enemef.pl. Na stronie można również zapisać się do listy osób bezpłatnie otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem lub SMSem, wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Avengers: wojna bez granic – kolejna, emocjonująca odsłona przygód niezawodnych Avengersów, którzy stają w obronie świata. Avengersi nie są już tak zgraną grupą jak kiedyś, jednak w obliczu zagrożenia muszą zjednoczyć siły. Na Ziemię przybywa bezwzględny Thanos, który chce uzyskać potężną moc zbierając sześć Kamieni Nieskończoności. Jeśli mu się to uda, świat czeka zagłada. Avengersi wraz z innymi superbohaterami stają do walki z szalonym i nieobliczalnym wrogiem. Spektakularne widowisko z udziałem wielu superbohaterów Uniwersum Marvela dostarczy wielkich, wspaniałych emocji.

Avengers: koniec gry – najnowsza, wyczekiwana część serii o superbohaterach, których uwielbia cały świat! Po wydarzeniach z poprzedniej części świat nie jest już taki sam. Thanos wymazał połowę życia we Wszechświecie. Avengersi są w ruinie, jednak nie mają czasu na refleksje i analizy strat, gdyż teraz muszą zebrać całą swą moc, aby pokonać boga z Tytana. Żeby to zrobić potrzebują pomocy swoich rozgromionych sojuszników. To będzie walka o wszystko. Kolejny raz superbohaterowie wykażą się niebywałym heroizmem i nie cofną się przed niczym, by dobro wzięło górę nad złem.

Użyte w artykule zdjęcia:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz