K U L T U R A

ENEMEF: Maraton Niezniszczalnych

Niezniszczalni 3  Foto: materiały prasowe

Najbliższy nocny maraton filmowy to propozycja dla miłośników kina akcji. Okazją do jego zorganizowania jest premiera filmu Niezniszczalni 3. Mamy dla Was zaproszenia!

Za tę mocną serię odpowiedzialny jest sam Sylvester Stallone, odtwórca legendarnych postaci Rocky’ego i Rambo – wyjaśnia Iza Kieszek, współorganizatorka nocnych maratonów filmowych – udało mu się stworzyć zapierające dech w piersiach filmy o bogatej fabule, w których najważniejsi są główni bohaterowie – outsiderzy, który nie boją się nawet najbardziej niebezpiecznych zadań.

Niezniszczalni 3 Foto: materiały prasowe

Na ekranie zobaczymy ikony kina akcji. W filmie wystąpili miedzy innymi Arnold Schwarzenegger, Mel Gibson, Jean-Claude Van Damme, Bruce Willis, ale także ich godni następcy, a więc Jet Li czy Jason Statham.

Podczas piątkowej nocy, gdy odbywać się będzie ENEMEF: Maraton Niezniszczalnych, zobaczymy dwa pierwsze filmy Niezniszczalni, premierowo wyświetlony będzie film Niezniszczalni 3, a także Plan ucieczki.

Bilety są już do nabycia w kasach kina oraz na multikino.pl w cenie od 23,00 do 33,00 zł. Na naszym fanpage’u będziemy mieli dla Was podwójne zaproszenia! Wystarczy śledzić wpisy – znajdziesz nas tutaj.

Po więcej informacji znajdziesz na enemef.pl. Na stronie można również zapisać się do listy osób bezpłatnie otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem lub SMSem, wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Na nocny maraton filmowy ENEMEF: Maraton Niezniszczalnych zapraszamy do Multikina Malta i Multikina 51 w piątek 15 sierpnia od godziny 22:00.

Niezniszczalni – Grupa najbardziej niebezpiecznych, wyspecjalizowanych najemników wyrusza z misją, której nikt nie odważył się podjąć. Muszą zlikwidować latynoskiego dyktatora, który od ponad 20 lat znęca się nad swoimi obywatelami i zagraża innym krajom. Po rozpoczęciu misji żołnierze odkrywają, że sprawy wyglądają inaczej, niż się tego spodziewali. Nieoczekiwanie wpadają w sieć kłamstw i zdrady. Misja zostaje udaremniona, a kompania staje w obliczu całkowitego rozpadu.

Świetny film akcji, zrobiony w klasycznym stylu, z pościgami, wybuchami, strzelaniną i popisami kaskaderskimi.

Niezniszczalni 2 – Sylvester Stallone po raz kolejny zebrał na planie grupę gwiazd kina akcji. W drugiej części obok Sly’a pojawiają się: Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Bruce Willis, Arnold Schwarzenegger, Chuck Norris oraz Jean-Claude Van Damme.

Mr. Church ponownie zwołuje najbardziej zabójczą ekipę najemników na świecie. Zadanie jest proste znaleźć, wytropić, zlikwidować. Wkrótce sprawy zaczynają się komplikować, zwłaszcza, gdy jeden z nich, wciągnięty w pułapkę, ginie. Uzbrojeni po zęby, gotowi na największą zadymę, wyruszają po zemstę.

Niezniszczalni 3 – Kolejna cześć przygód słynnych Niezniszczalnych, na których czele stoją Barney Ross i Lee Christmas.

Najemnicy mają do wykonania nowe zadanie. Muszą zmierzyć się z handlarzem bronią, jednym z założycieli Niezniszczalnych, Condradem Stonebanksem. W przeszłości Barney próbował zabić dawnego przyjaciela, ten jednak przeżył i pragnie zemsty oraz zlikwidowania ekipy. Nie chcąc do tego dopuścić, Ross decyduje o dołączeniu do doświadczonej ekipy młodszych zawodników. Jednak zadanie, które na nich czeka, okazuje się być jednym z najtrudniejszych w ich karierze.

Tym razem do filmowej ekipy dołączyli Mel Gibson i Antonio Banderas. Niesamowite emocje i dobra rozrywka gwarantowane!

Plan ucieczki – Ray Breslin to specjalista w dziedzinie zabezpieczeń. Zajmuje się projektowaniem zakładów karnych, z których nie da się uciec. Niespodziewanie los wystawia go na ciężką próbę. Ray zostaje niesprawiedliwie oskarżony i osadzony w więzieniu, które sam zaprojektował. Zrobi wszystko, by uciec i znaleźć tego, który wpakował go za kratki. By zrealizować swój plan, będzie jednak potrzebował wspólnika, zostaje nim Emil.

Wymyślne rozwiązania zabezpieczeń przemycone w “Planie ucieczki”, motyw ucieczki i legendarni Sly i Arnie nie pozwolą przejść obojętnie obok tego filmu żadnemu szanującemu się miłośnikowi kina akcji.

Oto zwiastun filmu Niezniszczalni 3, który obejrzymy premierowo podczas najbliższego nocnego maratonu filmowego

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz