POZnań

Dzieciakom skradziono piłkarzyki – mają już nowe

Skradziony stół do gry  Foto: Centrum Wspierania Rodzin Swoboda

Kradzież stołu do gry w piłkarzyki z Centrum Wspierania Rodzin Swoboda oburzyła wuchtę wiary. Część chciała przekazać bejmy na zakup nowego, ktoś zaproponował, że przekaże taki stół, by dzieciaki mogły ponownie cieszyć się grą.

Stół do gry skradziono z ogrodu Ośrodka od strony ulicy Swoboda w nocy z 16 na 17 września. Informacja o tym była opublikowana przez niemal wszystkie poznańskie media. Podopieczni Ośrodka Wspierania Rodziny Swoboda otrzymali charakterystyczny stół po Euro2012. Wszyscy liczyliśmy na to, że stół się odnajdzie. Tak się niestety nie stało.

Jeden z internautów, Adam, deklarował że chętnie przywiezie podobny stół do gry, by dzieciaki mogły się nadal bawić. Pomóc postanowiły także władze Miasta Poznania. Wspólnie ze sponsorem, firmą Amica, przekazały nowy stół do gry w piłkarzyki oraz stół do gry w ping-ponga dla najmłodszych dzieci.

Dziękujemy za piękny prezent i wspólnie spędzony przemiły czas – cieszyli się pracownicy Centrum – już dziś trenujemy, bo niedługo kolejny ważny dla nas turniej gry w piłkarzyki i walka o medale.

 Nowy stół do gry

Użyte w artykule zdjęcia: Centrum Wspierania Rodzin Swoboda

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz