Na ulicy Głogowskiej przy Berwińskiego zapadła się jezdnia tworząc głęboką na ponad metr dziurę. Na szczęście nic poważnego się nie stało. Wyrwa nie spowodowała także poważnych utrudnień komunikacyjnych.
Kierowcy jadący ulicą Głogowską powinni jednak zachować ostrożność, by nie wpaść do ogrodzonej płotkami dziury. Bimby ulicą Głogowską jeżdżą bez zmian.
Dziura zostanie naprawiona najprawdopodobniej w poniedziałek.
Najnowsze informacje z tego fyrtla znajdziesz na portalu lazarz.pl


![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)


















Dodaj komentarz