DSW Waterpolo Poznań – WTS Bytom 13:6

DSW Waterpolo Poznań - WTS Bytom  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

DSW Waterpolo Poznań - WTS Bytom Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterMimo późnej pory sobotnie spotkanie obu zespołów na trybunach Term Maltańskich oglądało kilkadziesiąt osób. Warto było oglądać ten mecz, zwłaszcza, że poznaniacy wygrali. Rewanż zaplanowany jest na niedzielę na godzinę 14:00.

Mamy nadzieję, że komplet punktów z obu meczów zostanie w Poznaniu dając zespołowi DSW Waterpolo Poznań pierwsze miejsce w grupie. Patrząc na wczorajszy mecz zanosiło się na sensację, kiedy na dwie minuty przed końcem trzeciej kwarty poznaniacy prowadzili 9:2. Zespół z Bytomia przez ponad kwartę nie potrafił przełamać świetnie grającego bramkarza Mikhaila Yazerskiego. Od tego momentu zaczęliśmy systematycznie tracić bramki, aż do końcowego gwizdka i wyniku 13:9 dla DSW Waterpolo Poznań.

MVP tego spotkania w drużynie gospodarzy zdobył Oskar Szymonik, z kolei w drużynie gości Jan Radwański.

Pora na kolejne zmagania piłkarzy wodnych.

Waterpolo Poznań

13 - 6

WTS Polonia Bytom

• 15:01 MPV meczu zostali Grzegorz Moś z Bytomia i Dawid Łuc z Poznania. Gratulujemy młodym zawodnikom.
  • 15:00 Koniec zaciętego meczu pomiędzy zespołami z Bytomia i Poznania! DSW Waterpolo Poznań wygrywa 13:6 i zdobywa komplet 6 punktów. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.
  • 14:33 Kolejna akcja Bytomia i Robert Andrzejewski strzela gola DSW
  • 14:32 Bartek Kowalewski z DSW i 7 bramka dla gospodarzy!
  • 14:31 Dawid Łuc i 6 gol poznaniaków
  • 14:30 Początek 3 kwarty spotkania i piłka dla gości
  • 14:28 Po 2 kwartach prowadzi DSW Waterpolo Poznań 5:4. Zacięta i szybka gra obu drużyn.
  • 14:01 Paweł Wielogórskiego zdobywa pierwszą bramkę dla gospodarzy
  • 14:00 Początek spotkania. Piłkę zdobywa drużyna z WTS Bytom i to jej zawodnicy przeprowadzą pierwszą akcję. Przypominamy, że czekają nas 4 kwarty po 8 minut każda.
  • 13:49 Za 11 minut rozpocznie się mecz rewanżowy drużyn z Poznania i Bytomia. Wszyscy zawodnicy już w basenie. Zapraszamy na relację,