Stare Miasto

DROŻEJ w Wydziale Komunikacji!

wydzial komuniacji - teraz drożej! (fot. UMP)  Foto:
wydzial komuniacji - teraz drożej! (fot. UMP)

Niemiła niespodzianka czeka tych, którzy przyjadą do Wydziału Komunikacji przy ul. Gronowej. Od początku października wprowadzono opłaty za postój. Godzinne parkowanie to 2 zł.

Jakie jest tłumaczenie samorządu? “Wprowadzenie opłat ma na celu uporządkowanie zasad korzystania z parkingu. W godzinach pracy Urzędu Miasta Poznania parking będzie dostępny wyłącznie dla klientów Urzędu Miasta Poznania oraz osób upoważnionych. Dotąd nagminnie dochodziło do sytuacji, że z parkingu za darmo korzystali klienci pobliskich placówek handlowych i mieszkańcy okolicznych posesji, utrudniając w ten sposób wjazd na parking osobom zainteresowanym załatwieniem swoich spraw w UMP.”

BZDURA Panie i Panowie! Do tej pory parking był BEZPŁATNY dla osób załatwiających sprawy w urzędzie. Trzeba było mieć potwierdzenie na bilecie parkingowym, że było się w Wydziale Komunikacji (pieczątka). Jeśli potwierdzenia się niemiało, trzeba było za parking zapłacić. Kolejny dowód na to, że Miasto chce za wszelką cenę zarobić na mieszkańcach.

wydzial komuniacji - teraz drożej! (fot. UMP)
wydzial komuniacji - teraz drożej! (fot. UMP)

Efekty już widać. Parking przed Wydziałem Komunikacji jest pusty, a pod blokami nie ma gdzie zaparkować.

Parking płatny i pustawy...
Parking płatny i pustawy...

2 komentarzy

kliknij by dodać komentarz


  • Grobezlizmu CD – teraz wszystcy będą parkowac w okolicy! Zamiast na platnym parkingu większośc bedzie zostawiała auta byle gdzie!

  • już tak jest – piotr i paweł chyba będzie wprowadzał taki system jak wcześniej wydział komunikacji – masz paragon za zakupy nie płacisz, a jak nie masz – płać. i zaraz pewnie też mieszkańcy podniosą wrzawę – i wcale im się nie będę dziwić!