Oborniki

Dostali bejmy na Zlot Młodzieżowych Rad Wielkopolski

uroczyste przekazanie promesy na 20 tysięcy złotych w ramach programu "Postawmy na młodzież" Stowarzyszenia Projekt Poznań dla Młodzieżowej Rady Miejskiej w Obornikach  Foto: mat. prasowe

Młodzieżowa Rada Miejska w Obornikach otrzymała 20.000,00 złotych na zorganizowanie w tym mieście II Zlotu Młodzieżowych Rad Wielkopolski.

Promesę na 20.000 złotych w ramach programu “Postawmy na młodzież” przekazali przedstawiciele Stowarzyszenia Projekt Poznań, które realizuje projekt Postawmy na młodzież.

Dołożymy wszelkich starań, aby to niezwykłe wydarzenie zostało zapamiętane jako czas pełen inspiracji, nauki i wymiany doświadczeń, który z pewnością zapadnie w Waszej pamięci na długo – mówią organizatorzy.

Każdy uczestnik będzie miał do wyboru 2 z

Dla uczestników przygotowano 6 bloków szkoleniowych: karta praw podstawowych, budżet gminy w Twoich rękach, fundraising, komunikacja w MRM, podstawy prawne Młodzieżowych Rad, zdrowie psychiczne. Każdy uczestnik będzie mógł wybrać 2 z nich. Zlot zakończy się minikoncertem, muzyczną integracją z DJ Cookie i stoiskami organizacji pozarządowych.

Jesteśmy pewni, że to wyjątkowe wydarzenie dostarczy Wam nie tylko wiedzy, ale także nowych przyjaźni i inspiracji do działania – dodają organizatorzy.

Zlot Młodzieżowych Rad Wielkopolski odbędzie się w Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach w sobotę 14 października.

uroczyste przekazanie promesy na 20 tysięcy złotych w ramach programu "Postawmy na młodzież" Stowarzyszenia Projekt Poznań dla Młodzieżowej Rady Miejskiej w Obornikach Foto: mat. prasowe
Użyte w artykule zdjęcia: mat. prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz