Dopiewo

Dopiewskie Filary po raz drugi

Dopiewskie Filary  Foto: UMiG Dopiewo

Przed nami druga już edycja plebiscytu Dopiewski Filar, podczas której mieszkańcy zgłaszać będą kandydatów do tego tytułu. Przyznawany on jest osobom, które działają dla dobra innych. Propozycje można składać do końca roku.

Przed rokiem tytułem Dopiewski Filar zostali uhonorowani Henryk Walenciak (super-filar), ks. Karol Górawski (animator) i Grzegorz Tomczak (ambasador). Kim będą tegoroczni laureaci?

Ta nagroda Wójta Gminy Dopiewo ma charakter honorowy, a wyróżnione osoby otrzymują statuetkę i dyplom. Nagroda przyznawana jest w 3 kategoriach. Pierwsza to animator za działalność społeczną i organizatorską, na rzecz integracji różnych środowisk w Gminie Dopiewo. Kolejną kategorią jest ambasador za upowszechnianie i promocję dobrego imienia Gminy Dopiewo poza jej granicami, także poprzez własny dorobek i osiągnięcia. Ostatnią jest super–filar przyznawany za całokształt działalności w Gminie Dopiewo na różnych polach aktywności i dawanie dobrego przykładu. Nagrody wręczone zostaną na uroczystej gali, podczas Spotkania Noworocznego Gminy Dopiewo.

Kandydatów do nagrody zgłaszają mieszkańcy, a termin mija wraz z ostatnim dniem kończącego się właśnie roku 2017. Każdą kandydaturę należy odpowiednio uzasadnić.

Wypełniony formularz należy dostarczyć do Urzędu Gminy Dopiewo (ul.Leśna 1c, 62-070 Dopiewo) w zaklejonej kopercie, z dopiskiem Dopiewski FILAR 2018. Można to zrobić osobiście zostawiając kopertę w biurze podawczym lub przesłać pocztą. Czytelny skan lub zdjęcia wypełnionego formularza można także wysłać e-mailem na adres konkurs@dopiewo.pl wpisując w tytule Dopiewski FILAR 2018.

Regulamin konkursu i odpowiedni formularz (załącznik 2) znajdziecie klikając tutaj.

Użyte w artykule zdjęcia: UMiG Dopiewo

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz