BizNews

Dobre pomysły w młodych głowach

Startup Sprint (1)  Foto: materiały prasowe

Aplikacja umożliwiające monitorowanie naszych postępów na basenie albo na bieżni albo SMS-owy, pozwalający na szybką randkę, to pomysły nad którymi pracować będą uczestnicy Startup Sprint. Przed nimi kilkadziesiąt weekendowych warsztatów pod okiem mentorów.

Startup Sprint (1) Foto: materiały prasoweStartup Sprint to trzydniowe wydarzenia, podczas których uczestnicy opracowują rozwiązania dedykowane danej branży. Tym razem młodzi przedsiębiorcy z całej Polski zjechali się do Poznania po to by podzielić się swoimi pomysłami dotyczącymi turystyki i rekreacji.

Spotkanie rozpoczęło się w piątek prezentacjami 11 pomysłów. W sobotę uczestnicy Startup Sprint wzięli udział w warsztatach z user experience oraz uczyli się jak wykorzystać metodę lean canvas do analizy swoich przedsięwzięć.

Wśród mentorów znajdują się przedstawiciele takich firm i organizacji jak Latamy z Poznania, eSky czy Poznańska Organizacja Turystyczna.

Młodzi przedsiębiorcy w Poznaniu zostaną do niedzieli. Startup Sprint zakończy się prezentacjami postępów prac i prototypów projektów przed jury. Najlepsi mają szansę zdobyć ciekawe nagrody, jednak nie to jest istotą wydarzenia. Organizatorzy stawiają na unikatową wiedzę, jaką uzyskają uczestnicy dzięki wspólnej pracy z ludźmi, którzy osiągnęli zawodowe sukcesy.

Tagi:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz