Aglomeracja

Darmowe szkolenie Krav Maga

pierwsza edycja otwartych darmowych szkoleń Krav Maga  Foto: WSSW

Kolejne darmowe szkolenie Krav Maga odbędzie się w Nowej Hali Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu już w najbliższy czwartek.

W pierwszym seminarium wzięło udział 30 osób i były to głównie osoby początkujące – mówił po pierwszym szkoleniu Robert Budny, pomysłodawca i prowadzący szkolenia – podczas 2,5 godzinnych zajęć uczyli się między innymi rozwiązań w sytuacji napaści bądź szantażu.

Uczestnicy pierwszego treningu mogli poznać między innymi techniki obrony przed obchwytem z tyłu z rękoma wolnymi, przed szantażem przy użyciu noża trzymanego przy szyi, przed duszeniem przedramieniem z przodu czyli tzw. gilotyną czy obrona przed chwytem za włosy.

Kolejne otwarte i darmowe szkolenie Krav Maga odbędzie się w tym samym miejscu, a więc Nowej Hali Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Rozpoczną się w czwartek 11 czerwca o godzinie 19:30.

Również tą drugą edycję szkoleń poprowadzi Robert Budny, Mistrz Francji Krav Maga, przedstawiciel Krav Maga International Federation w Polsce, czarny pas 2 stopnia.

Obecnie na szkolenie zapisanych jest blisko 70 osób, zostały ostatnie wolne miejsca! – zachęcają organizatorzy – nie przegap szansy na trening z posiadaczem najwyższych kompetencji Krav Maga International Federation w Polsce.

By zapisać się na te zajęcia wyślij mail z imieniem i nazwiskiem na adres biuro@wssw.poznan.pl.

pierwsza edycja otwartych darmowych szkoleń Krav Maga

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz