Sport

Cztery godziny sportowej mordęgi

Są maniacy biegania, coraz więcej jest też fanów aerobiku. Dla nich POSiR przygotował czterogodzinny trening w roztańczonej atmosferze.

Fitness w Arenie Foto: POSiRPłyta hali Arena jest miejscem imprez, które zawsze wzbudzają dużo pozytywnych emocji. Tym razem będzie podobnie. Kolorowe światła i żywa muzyka sprawi, że klimat będzie koncertowy, za to wyzwanie sportowe – iście maratońskie. Od godziny 10.00 do 14.00 profesjonalni trenerzy fitnessu poprowadzą zajęcia: Dance, Piloxing, BodyArt i trening sylwetkowy.

Fit Maraton to dobra okazja do tego, aby poznać nowe trendy w fitnessie. W programie pojawi się nowatorski styl wkraczający dopiero do klubów – Piloxing. To połączenie pilatesu, boksu oraz tańca. Mieszanie różnych stylów treningowych jest coraz bardziej popularne. Cztery godziny zajęć dają gwarancję, że każdy uczestnik ukończy maraton zmotywowany do dalszych treningów – mówi Agnieszka Patelka z Dział organizacji imprez POSiR.

Sobotnia impreza to nie tylko pomysł na spalenie kalorii. Oprócz zajęć sportowych, odbędą się darmowe konsultacje dietetyczne, kosmetyczne i fizjoterapeutyczne. Fit Maraton skierowany jest zarówno do pań jak i panów.

Aby wziąć udział w imprezie, należy się zarejestrować do 12 czerwca na stronie klubu .

Ponieważ Fit Maraton odbywa się w ramach obchodów Narodowego Dnia Sportu, dla pierwszych 100 osób ufundowano bezpłatne wejściówki. Po wyczerpaniu puli, studenci zapłacą 25 zł., osoby z poza klubu 50 zł., a posiadacze kart Benefit  20 zł.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz