Aglomeracja

Ćwicz razem z Chodakowską

Ewa Chodakowska  Foto: mat. prasowe

Ewa Chodakowska Foto: mat. prasoweEwa Chodakowska, zwana “trenerką wszystkich Polek”, rusza w kolejną edycję warsztatów. Każdy chętny będzie mógł wziąć udział w treningu z popularną trenerką lub spotkać się z dietetykiem.

Pojawiła się nagle i zawładnęła umysłami (a w szczególności ciałami) tysięcy Polek. Kobiety ją uwielbiają – za umiejętność zmotywowania do pracy nad sobą, za urok osobisty. Na Facebooku ma prawie półtora miliona fanek, z którymi ciągle jest w kontakcie.

W tym roku Ewa Chodakowska organizuje kolejne warsztaty, w których udział może wziąć każdy – wystarczy, że kupi bilet za 100 zł.

Warsztaty odbędą się w siedmiu miastach Polski, w tym w Poznaniu, 28 lutego. Dokładne miejsce nie jest jeszcze znane, natomiast wiadomo, co uczestnik powinien mieć ze sobą. Ważne jest, by posiadał matę do ćwiczeń, mały ręcznik, sportowe buty, strój sportowy na zmianę. Obowiązkowa jest oczywiście woda mineralna oraz zdrowe przekąski.

W programie zajęć przewidziany jest trening z Chodakowską, spotkanie z dietetykiem, trening z Lefterisem Kavoukisem, Tomkiem Choińskim oraz trening zumby.

Ewa obiecuje, że każdy uczestnik, nieważne czy początkujący, czy zaawansowany podoła proponowanym treningom.

Ewa Chodakowska Foto: mat. prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz