Co załatwimy a czego nie załatwimy w Wigilię?

W Wigilię Bożego Narodzenia mało kto myśli jeszcze o urzędowych sprawach. To chyba dobrze! Gdyby jednak komuś bardzo zależało przypominamy gdzie coś załatwimy a skąd zostaniemy odprawieni z kwitkiem.

Na pewno nie załatwimy niczego w Urzędzie Miasta. Wigilia, 24 grudnia br., będzie dniem wolnym od pracy w Urzędzie Miasta Poznania, w zamian za  przypadające na dzień  wolny od pracy święto 26 grudnia br.

Coś może się udać załatwić w GEOPOZIE. Krócej pracować będzie Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ przy ul. Gronowej 20. Jeśli ktoś chciałby coś załatwić warto pamiętać, że trzeba to zrobić od 8 do 12.

Zarząd Dróg Miejskich również ma wolne. Ma to jednak swoje dobre strony. Nie będzie obowiązywała Strefa Parkowania!

Starostwo Powiatowe również możemy sobie odpuścić – zastaniemy zamknięte drzwi.

Podobnie będzie w Urzędzie Wojewódzkim. Tutaj jednak będą wyjątki: dyżur pełnić będą pracownicy Wielkopolskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego oraz lekarze koordynatorzy ratownictwa medycznego.

Czynny będzie także Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców (Plac Wolności 17 oraz delegatury)  a dokładnie Oddział Paszportów ds. Realizacji, Oddział Paszportów ds Postępowań Adnministracyjnych oraz Oddział ds. Cudzoziemców od 8:15 do 14:00.

Nie załatwimy niczego również w urzędach Czerwonaka, Kostrzyna, Lubonia, Pobiedzisk, Puszczykowa i Swarzędza.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz