Aglomeracja K U L T U R A

Co wybrać z zajęć pozaszkolnych. Polecają się Targi Edukacyjne

Targi Edukacyjne Komorniki  Foto: materiały prasowe

Ofertę zajęć pozaszkolnych prowadzonych przez lokalne szkoły i instytucje będzie można poznać 9 września w Centrum Handlowym Auchan Komorniki. Na małych uczestników targów oraz ich rodziców czeka wiele edukacyjnych i sportowych pomysłów na zorganizowanie czasu po szkole oraz bezpłatne pokazy zajęć i spotkania z instruktorami.

Warto w jednym miejscu sprawdzić, co oferują lokalne firmy i instytucje. Dobrą okazją do tego są targi zajęć pozaszkolnych, które 9 września odbędą się Komornikach. Wśród atrakcji dla dzieci będą eksperymenty nauko-we, pokazy sztuk walki, warsztaty plastyczne dla najmłodszych, a także konsultacje i pokazy jogi dla rodziców i dzieci, zabawy z akademią piłkarską, animacje z językiem angielskim i wiele innych.

Swoją ofertę zaprezentują m.in: Akademia Reissa – szkółka piłkarska, LeoLAB – nauka przez zabawę, Akido kids, Klub sportowy PGA Akademia Judo, Emilia Burkiewicz – Joga rodzinna dla dzieci i dorosłych, Danimatoring – animatorzy warci Poznania, Szkoła podstawowa „Patrzę szerzej” w Komornikach, Kreatywnie po godzinach, Matma po godzinach, UKS Sekura – sporty walki, Go2School – szkoła językowa.

Placówki obecne na targach zajęć pozaszkolnych przygotowały również upominki dla uczestników, a wśród nich gadżety, słodycze oraz karnety na darmowe zajęcia.

Targi zajęć pozaszkolnych odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Komorniki przy ulicy Głogowskiej 432 w Poznaniu. Udział w targach jest bezpłatny.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz