Murowana Goślina

Charytatywne koncerty

Wkrótce odbędą się dwa koncerty charytatywne, z których dochód zostanie przekazany rodzinom poszkodowanym w wybuchu gazu w Murowanej Goślinie. 

Podczas pierwszego z nich, jeszcze w lutym, wystąpią Peja / Slums Attack, Gandzior, Hirass, Śliwa, Aspiratio Crew oraz Grzybek (Logo Dzielnicy).

Mam ogromny szacunek dla tych wykonawców, świetnie, że w swojej działalności widzą sens dla tego typu pomocy – mówi burmistrz Dariusz Urbański – jestem przekonany, że sala będzie pełna fanów, bardzo dziękuję za ten fantastyczny gest!

Kolejnym wydarzeniem jest planowany koncert lokalnych zespołów muzycznych, kabaretowych. Będzie działać także kawiarenka. Odbędzie się on w marcu. To kolejne już imprezy organizowane z myślą o pomocy rodzinom, które zostały poszkodowane podczas wybuchu gazu do którego doszło w styczniu.

Ostatnio zbiórka prowadzona był choćby podczas koncertów karnawałowych, na których wystąpiły Orkiestra Dęta OSP w Murowanej Goślinie pod dyrekcją Mateusza MJ Sibilskiego oraz Zespół Wokalny Goślińskie Chabry pod dyrekcją Marcina Matuszewskiego, a także podczas balu karnawałowego zorganizowanego przez stowarzyszenie KGD Fanaberia.

Marcowy koncert lokalnych zespołów odbędzie się w auli Szkoły Podstawowej nr 1.

To wydarzenie traktujemy, jako spotkanie dla mieszkańców gminy i gości, dla wszystkich, którzy pomagali w miarę swoich możliwości po rozszczelnieniu gazociągu w nocy 25/26 stycznia – podkreśla Dariusz Urbański – dla wszystkich, którzy chcieliby przyjść, spotkać się, pogadać, opowiedzieć o swoich emocjach, oswoić się z nimi.

Koncert HIP-HOP STOI MUREM za mieszkańcami Murowanej Gośliny odbędzie się w auli SP nr 1 (ul. Mściszewska 10) w sobotę 24 lutego o 19:00. Bilet cegiełka kosztuje 25,00 zł. Podczas koncertu prowadzona będzie także zbiórka pieniędzy.

Koncert lokalnych zespołów odbędzie się natomiast w niedzielę 11 marca, również w auli szkoły przy ul. Mściszewskiej. Organizatorem obu tych wydarzeń jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie.

Użyte w artykule zdjęcia: Wielkopolska Policja,

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz