POZnań

Celebrity Splash, czyli nowy program rozrywkowy

Mistrzostwa Europy Juniorów w Skokach do wody - finał wieża mężczyzn - Termy Maltańskie   Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Po programach, w których aktorzy, piosenkarze, dziennikarze i inni celebryci próbowali swoich sił w tańcu, śpiewie, jeździe na łyżwach, czy nawet tresurze zwierząt – przyszedł czas na skoki do wody. Na Termach Maltańskich będzie kręcony “Celebrity Splash”, czyli rywalizacja w skokach do wody.

Mistrzostwa Europy Juniorów w Skokach do wody - finał wieża mężczyzn - Termy Maltańskie  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterNa przełomie marca i kwietnia 2015 roku w Polsacie ruszy nowe show, “Celebrity Splash”. Gwiazdy znane z telewizji, czy prasy brukowej będą rywalizować między sobą w skokach do wody. W programie wystąpi 24 uczestników – 12 kobiet i 12 mężczyzn. Zostaną oni podzieleni na sześć drużyn – każda z nich pojawi się w jednym z czterech odcinków eliminacyjnych. Gwiazdy rywalizować będą wykonując skoki z trampoliny, prezentując salta oraz inne akrobacje.

Uczestnicy przygotowywać się będą do udziału w programie z trenerami na sali gimnastycznej oraz na basenie. Z odcinka na odcinek stopień trudności będzie wzrastał. Skoki będą wykonywane z coraz wyższych poziomów trampoliny, ale decyzja czy dany celebryta skoczy z 3, 5, 7 czy może 10 metrów należeć będzie wyłącznie do niego.

Solowe oraz grupowe skoki będą oceniane przez trzyosobowe jury. Punkty przyznane przez jury wraz z punktami przyznanymi przez widzów w głosowaniu SMS-owym zadecydują o tym, kto odpadnie z programu, a kto przejdzie do następnej rundy.

Kto wystąpi w “Celebrity Splash”?
Adam Kraśko – uczestnik programu “Rolnik szuka żony”
Aleksandra Ciupa – miss Małopolski 2014, prezenterka 4fun.tv
Andrzej Młynarczyk – aktor
Andrzej Supron – zapaśnik, były mistrz świata i Europy, wicemistrz olimpijski, trener i sędzia zapaśniczy
Andrzej Szczęsny – narciarz alpejski, paraolimpijczyk
Bilguun Ariunbaatar – showman, satyryk i dziennikarz
Dariusz Kuźniak – uczestnik programu “Hell’s Kitchen”
Elżbieta Jędrzejewska – aktorka
Ilona Felicjańska – modelka, II wicemiss Polonia
Julka Wróblewska – aktorka
Misheel Jargalsajkhan – aktorka
Monika Mrozowska – aktorka
Odeta Moro – dziennikarka i prezenterka telewizyjna
Piotr Świerczewski – piłkarz
Przemysław Cypryański – aktor
Przemysław Saleta – kick-boxer i bokser wagi ciężkiej, mistrz świata kick-boxingu
Radosław Liszewski – muzyk
Robert Moskwa – aktor
Rozalia Mancewicz – miss Polonia 2010
Saszan – piosenkarka
Tomasz Puzon – karateka stylu kyokushin
Włodzimierz Matuszak – aktor
Dorota Czaja – aktorka
Maciej Dowbor – dziennikarz

Jury programu “Celebrity Splash”:
Otylia Jędrzejczak – pływaczka
Danuta Stenka – aktorka
Tomasz Zimoch – dziennikarz

Program “Celebrity Splash” będzie nagrywany na Termach Maltańskich w Poznaniu. Znajduje się tu basen do skoków o głębokości 5 metrów z wieżą, na której znajdują się pomosty i trampoliny.

Nagrania ruszą w marcu lub kwietniu. Program będzie nadawany w Polsacie na żywo – mówi Łukasz Kubiak, specjalista ds. PR Term Maltańskich. Od 6 do 8 odcinków show zobaczymy prawdopodobnie w piątki lub soboty. – Po naszej stronie leży przygotowanie basenów, saun i całej bazy dla gwiazd – dodaje Kubiak.

Podczas programu na widowni będzie mogło zasiąść około 2 tys. osób. O tym, jak zdobyć bilety Termy poinformują wkrótce. Polską edycję “Celebrity Splash” poprowadzi męski duet w składzie: Krzysztof Jankowski Jankes i Łukasz Grass.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz