BizNews

Były akademiki, jest sklep

Otwarcie 600 sklepu Lidl  Foto: Lidl

W miejscu dawnego hotelu Asystent Politechniki Poznańskiej przy ulicy Palacza powstał kolejny sklep sieci Lidl. Nowy sklep na Łazarzu zostanie otwarty w czwartek. To nie jedyna podobna inwestycja w tej okolicy.

W nowym sklepie Lidl pracować będzie około 25 osób. Powierzchnia samej sali sprzedaży, nad którą rozpościera się konstrukcja dachu wykonana z drewna klejonego, to około 1.400 m². Obok sklepu został również wybudowany parking dla 110 samochodów. Podczas realizacji tej inwestycji wyremontowany zostały chodniki przylegające do sklepu przy ulicach Jarochowskiego i Palacza. Od strony ul. Palacza powstały także tereny zielone.

Tak jak w pozostałych wybudowanych niedawno sklepach sieci Lidl zastosowano tutaj rozwiązania, które mają zwiększyć jego efektywność energetyczną, czyniąc cały budynek energooszczędnym. Jest zatem odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych, gruntowe pompy ciepła, a także oświetlenie LED.

Najnowszy sklep sieci Lidl na poznańskim Łazarzu zostanie otwarty w czwartek 19 stycznia o godzinie 8:00. Dla klientów przygotowano oczywiście specjalne promocje i inne atrakcje, na które trwać będą do niedzieli 29 stycznia. Będą m.in konkursy i zabawy, a dodatkowo na tych, którzy odwiedzą nowy sklep w  dzień otwarcia, czekać będzie poczęstunek oraz aromatyczna kawa.

Cieszymy się, że nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków – mówi Aleksandra Robaszkiewicz ze spółki Lidl Polska – strategią naszej firmy jest zapewnienie klientom szerokiej oferty produktów wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych, niskich cenach.

Z okazji otwarcia mamy dla naszych czytelników zabawę. Do zdobycia jest kosz z produktami ufundowany przez sieć sklepów Lidl.

Kulinarne inspiracje, pyszne przepisy i porady dotyczące zdrowego żywienia, znajdziesz na stronie…

A) Kuchnialidla.pl    B) Gotujzlidlem.pl    C) Przepisylidla.pl

Odpowiedzi prosimy wysłać mailem na adres konkurs@lepszyPOZNAN.pl do środy 18 stycznia do godziny 19:00. Oprócz właściwej odpowiedzi w treści maila prosimy również podać swoje imię i nazwisko oraz adres, na który ma zostać wysłana nagroda.

To nie jedyna taka inwestycja w tym fyrtlu. Wkrótce na Łazarzu, a dokładniej na Dworcu Głównym, ma zostać otwarty również nowy sklep sieci Biedronka. Zakupy w nim będziemy mogli zrobić jeszcze w styczniu.

Najświeższe informacje z Łazarza znajdziesz zawsze na portalu lazarz.pl.

Użyte w artykule zdjęcia: Lidl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz