K U L T U R A

Brodka wystąpi w Tamie

Męskie Granie 2013 (BRODKA) - Poznań 10.08.2013 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Brodka wystąpi w klubie Tama w niedzielę, 14 listopada. Artystka podczas koncertu zaprezentuje album “Brut” .

Brodka to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, reżyserka klipów – artystka wszechstronna, która tyle samo uwagi poświęca warstwie muzycznej, tekstowej, jak i wizualnej.

Album “Brut” to coś wytrawnego, surowego, bez lukru. To odwołanie do brutalizmu, stylu w architekturze, który zakłada, że najważniejsze są przestrzeń, forma, uwrażliwienie na właściwości stosowanych materiałów i nadawanie im nowych znaczeń.

Bezkompromisowy materiał, napędzany klasyczną sekcją rytmiczną, w którym pobrzmiewają echa punk rocka, trip hopu czy grunge’u powstał podczas pracy w londyńskim Flesh and Bone Studios, pod okiem producenta Oli’ego Baystona. Album „Brut” przepełniony jest powidokami z przeszłości i tęsknotą do lat 90-tych, w odważnym i nowoczesnym wydaniu. W warstwie tekstowej płyta otwiera między innymi dyskusję na temat roli płci. Odważnie mierzy się ze stereotypami narzuconymi przez społeczeństwo, wyraża potrzebę wyjścia z utartych konwenansów, tworzy figurę łączącą elementy kobiecości i męskości.

To wyjątkowe widowisko, którego przedsmakiem są klipy „Hey Man” i „Game Change”.

Brodka

Klub Tama, ul. Niezłomnych 2
niedziela, 14 listopada, godzina 18:30

Bilety w cenie 99 zł

Użyte w artykule zdjęcia: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz