SieBuduje

Bookowska 18 – nowa inwestycja na granicy Jeżyc i Grunwaldu

7Iv8gM  Foto:

Bookowska 18 to nowa inwestycja spółki Monday Development położona pomiędzy ulicami Grunwaldzką i Bukowską. Łącznie powstanie tu 170 mieszkań.

W architekturze osiedla odnajdziemy sporo rozwiązań nie tylko ciekawych dla oka, ale i podnoszących walor użytkowy inwestycji. Elewacja od strony ulicy Bukowskiej pokryta zostanie klinkierem, zaś w oknach pojawią się okiennice. Dziedziniec osiedla w dużej mierze wypełni istniejący w tym miejscu starodrzew. Dalej inwestycja płynnie przechodzić będzie w kameralny park – informuje Iwona Chmielewska, przedstawicielka dewelopera.


Autorem projektu Bookowska 18 jest Studio Lisiak z Poznania, a generalnym wykonawcą inwestycji będzie notowana na giełdzie firma Unibep.

Projekt osiedla zakłada realizację dwóch czteropiętrowych budynków posadowionych na wspólnej hali garażowej. Powstanie tu łącznie 170 mieszkań. W ofercie dewelopera znajdą się lokale w wersji od 1 do 4 pokoi i powierzchni od 32 do 99 m kw. Warto zaznaczyć, że wszystkie mieszkania na wyższych kondygnacjach zaprojektowane zostały z balkonami lub tarasami, a do lokali położonych na parterze przynależeć będą ogródki o powierzchni nawet 125 m kw. Inwestycja będzie mieć charakter zamknięty z ochroną i kontrolą dostępu. Prócz części mieszkalnej na parterze budynku od strony ul. Bukowskiej zaprojektowano lokale handlowo-usługowe.

Użyte w artykule zdjęcia:

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz