K U L T U R A

Blubry – poznańskie legendy w 6D

Blubry - poznańskie legendy w 6D  Foto: blubry6d.pl

Mgła, wiatr, kolorowe lasery i możliwość spotkania z ruchomymi bohaterami ciekawych opowieści – to tylko mały wycinek doznań, które można doświadczyć w poznańskich “Blubrach”. To nowo powstałe miejsce w stolicy Wielkopolski może okazać się wspaniałą kapsułą czasu dla dzieci, które chciałyby zgłębić swoją wiedzę na temat miejskich legend. Partnerem jest Karta Rodziny Dużej, dzięki której jej posiadacze mogą skorzystać z atrakcji z rabatem.

“Blubry – poznańskie legendy w 6D” to miejsce, w którym dawne historie łączą się ze współczesną technologią. W specjalnych pomieszczeniach będzie można poznać wiele poznańskich legend, których słuchanie urozmaicone będzie o dodatkowe wrażenia. Odbiór wzmocni bowiem wiele efektów specjalnych takich jak wiatr, mgła, a nawet zapach rogali Świętomarcińskich. Trójwymiarowe okulary pozwolą znaleźć się w samym centrum opowiadanych wydarzeń.

Wyobraź sobie, że masz okazję przenieść się w czasie. Możesz osobiście poznać dwie poznańskie legendy, a dzięki niesamowitej technologii 3D oraz rozmaitym efektom specjalnym, poczuć się jak ich bohaterowie. U nas nie będziesz siedział w fotelu, jak w kinie. Wir przygody porwie Cię w sam środek opowiadanych legend. Na każdym kroku czekają Cię niespodzianki i moc niezapomnianych wrażeń – zachęcają organizatorzy.

W ten weekend 30 i 31 maja z okazji Dnia Dziecka Blubry przygotowały specjalną atrakcję. Wszyscy chętni będą mogli skorzystać z programu w specjalnej cenie 10 zł za wejście. Dodatkowo dla dzieci nie zabraknie malowania buziek, animacji oraz niespodzianek. W pozostałe dni cena biletu normalnego to koszt 17 zł, a ulgowego 15 zł. Bilet dla posiadaczy Karty Rodziny Dużej wynosi 13 zł.

4 komentarzy

kliknij by dodać komentarz

  • Byliśmy z rodzinką i było superowo. Na pewno tam wrócimy jeszcze.

  • Odjazd totalny – legendy Poznania opowiedziane w inny sposób do tego nawiązanie do gwary poznańskiej w ekstremalny sposób.