Biofarm przegrał wyjazdowe spotkanie

Biofarm Basket Poznań - KSK Noteć Inowrocław 70:64 - Poznań  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
Emocjonujące spotkanie w ramach 7. kolejki I ligi koszykarzy, pomiędzy Biofarm Basket Poznań, a KSK Noteć Inowrocław zakończyło się wynikiem 70:64 (19:23, 15:23, 20:10, 16:8). Mecz rozegrano w hali Politechiniki Poznańskiej przy ulicy Piotrowo - 31.10.2015 r.

Spotkanie 10. kolejki I ligi koszykarzy pomiędzy Meritumkredyt Pogoń Prudnik a Biofarmem Basket Poznań zakończyło się wynikiem 70:52 (20:11, 15:13, 17:13, 18:15). Tym samym poznaniacy spadli w tabeli na 13 miejsce. Mecz rozpoczął się z 45 minutowym opóźnieniem, ze względu na spóźnienie gości spowodowane wypadkiem na trasie do Prudnika.

Poznaniacy mimo oddania większej ilości rzutów nie wygrali żadnej z czterech kwart. W pierwszej części spotkania panowała ogólna nerwowość, która mimo chwilowej przewagi na gospodarzami zakończyła się porażką 20:11. W drugiej warcie prudniczanie potwierdzali tylko przewagę nag gośćmi. Niestety zawodnicy Basketu Poznań nie potrafili wykorzystać drobnych błędów rywali przez co druga odsłona meczu zakończyła się wynikiem 15:13.

W trzeciej kwarcie gospodarze jeszcze bardziej uciekali poznaniakom, jednak w końcówce kwarty stracili nieco rozpęd, a ta część spotaknia zakończyła się wynikiem 17:13. W czwartej kwarcie Basket Poznań próbował jeszcze walczyć jednak niestety uległ 18:15.

Emocjonujące spotkanie w ramach 7. kolejki I ligi koszykarzy, pomiędzy Biofarm Basket Poznań, a KSK Noteć Inowrocław zakończyło się wynikiem 70:64 (19:23, 15:23, 20:10, 16:8). Mecz rozegrano w hali Politechiniki Poznańskiej przy ulicy Piotrowo – 31.10.2015 r.