POZnań

Biała Sobota Szpitalu na Szamarzewskiego

Biała Sobota 1.02.2014 (plakat)   Foto: Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego w Poznaniu

Biała Sobota 1.02.2014 (plakat)  Foto: Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego w Poznaniu W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Walki z Rakiem, juz w sobotę 1 lutego w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego, na ul. Szamarzewskiego 82/84 zorganizowana zostanie Biała Sobota Onkologiczna. Na konsultacje trzeba się wcześniej zapisać.

Biała Sobota Onkologiczna odbywać się będzie w godzinach od 9.00 do 12.00. W trakcie jej trwania będzie można skorzystać z porad między innymi: onkologa, hematologa, chirurga onkologa oraz pulmonologa. Ponadto będzie można zasięgnąć porad dietetyka oraz uczestniczyć w prelekcjach czy wykładach. Kobiety będą miały możliwość wykonania badań mammograficznych.

“Akcja jest odpowiedzią na apel Prezesa Polskiej Unii Onkologii i częścią ogólnopolskiej inicjatywy. Jesteśmy Szpitalem niebieskiej rękawiczki, który ma haka na raka!” – informują organizatorzy na stronie informującej o akcji.

Aby zapisać się na konsultacje medyczne, należy zadzwonić w czwartek, 30 stycznia, w godzinach 10.00 – 12.00, pod numer telefonu 61 8549 050. Natomiast, by zgłosić się na mammografię, należy zadzwonić pod numer telefonu 61 8549 555.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz