Aglomeracja

Będzie wiało!

Wiatr  Foto: Ayo Ogunseinde

Jak podaje Centrum Zarządzania Kryzysowego Miasta Poznania silny wiatr wróci do nas w sobotę.

Od rana wiatr będzie słabł, jednak w niedzielę rano znów w porywach będzie wiało 1000 km/h.

W dzień zachmurzenie będzie duże z rozpogodzeniami. Przelotne opady deszczu ze śniegiem lub krupy śnieżnej. Temperatura maksymalna od 3°C do 5°C. Wiatr umiarkowany 20-25 km/h, w porywach do 60 km/h, rano przejściowo dość silny i silny do 40 km/h, w porywach do 90 km/h, północno-zachodni.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Nad ranem możliwe słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -3°C do -1°C. Miejscami oblodzenie nawierzchni dróg. Wiatr słaby i umiarkowany 10-20 km/h, z kierunków zachodnich.

W sobotę temperatura maksymalna od 5°C do 7°C. Wiatr umiarkowany 20-25 km/h, pod koniec dnia dość silny, w porywach do 60 km/h, pod koniec dnia w porywach do 75 km/h. W nocy zachmurzenie całkowite z większymi przejaśnieniami. Początkowo opady deszczu lub deszczu ze śniegiem, przechodzące w opady śniegu. Nad ranem możliwe krótkotrwałe burze i opady krupy śnieżnej.Temperatura minimalna od 1°C do 2°C. Wiatr dość silny i silny 30-40 km/h, nad ranem przejściowo bardzo silny do 50 km/h, w porywach do 80 km/h, nad ranem w porywach do 100 km/h.

Użyte w artykule zdjęcia: Ayo Ogunseinde

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz