smaczneGO

Będą rozdawać darmowe lody od Ben&Jerry’s!

Free Cone Day  Foto: Greg Comollo / facebook Ben & Jerry's

Pięć smaków w pięciu miastach to akcja lodowej marki Ben&Jerry’s. Mieszkańcy Poznania, a także Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Gdańska będą mogli otrzymać darmowe porcje w ramach święta Free Cone Day.

Free Cone Day to doroczny event, którym od 40 lat Ben&Jerry’s dziękuje fanom za wsparcie i przywiązanie, rozdając porcje lodów zupełnie za darmo. W Polsce organizowany po raz trzeci, za każdym razem z coraz większym rozmachem.

W tym roku dla uczestników przygotowano aż 50 tys. kubeczków! Ponadto po raz pierwszy eventy samplingowe odbędą się we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. Lodożercy będą mogli wybrać ulubiony z pięciu smaków: Strawberry Cheesecake, Peanut Butter Cup, Cookie Dough, Chocolate Fudge Brownie oraz Caramel Chew Chew.

Marka Ben&Jerry’s obecna jest w Polsce od 2017 r. Konsekwentnie realizuje swoją misję, wspierając sprawiedliwy handel oraz społeczności LGBT+. W czerwcu 2018 r. razem ze stowarzyszeniem Miłość Nie Wyklucza oraz fundacją Wolontariat Równości symbolicznie przywróciła tęczę na warszawskim pl. Zbawiciela, a w lutym 2019 r. objęła patronat nad Polonezem Równości zatańczonym przez maturzystów .

Gdzie i kiedy szukać stref Ben&Jerry’s? W Poznaniu darmowe lody będzie można otrzymać w poniedziałek 15 kwietnia w godz. 11:00-18:00 w Starym Browarze.

Użyte w artykule zdjęcia: Greg Comollo / facebook Ben & Jerry's,

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz