Sport

BARDZO WAŻNE SPOTKANIE LECHA

Lech Poznań  Foto:

Lech PoznańDzisiaj o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim Lech rozegra mecz, który będzie meczem o życie. W oczach kiboli poznaniaków przez ostatnie mecze rysował się najpierw grymas niezadowolenia a teraz już przerażenia! Lech po za ostatnim meczem ciągle przegrywał. Co gorsza nie strzelał bramek. Otuchy dodał ostatni mecz z Cracovią w Pucharze Polski gdzie Lech wygrał 1:4. Pytanie jakie sobie wszyscy zadają jest czy Lech podtrzyma passę ostatniego meczu czy dalej będzie tak tragicznie grał.

Lech dodatkowo będzie grał pod presją. Nie związaną z samym meczem ale postacią trenera Zielińskiego. Od kilku dni trwają spekulacje na temat rzekomej decyzji zarządu klubu o zwolnieniu trenera. Na jego miejsce miałby wejść Jose Maria Bakero. Jednak czy to prawda? Tego póki co się nie dowiemy bo władze klubu milczą.

Trener Zieliński przed spotkaniem z Białą Gwiazdą powiedział “Meczem prawdy dla nas nie będzie spotkanie z Wisłą, ale każde kolejne. Jeśli chcemy obronić mistrzostwo to do każdego następnego pojedynku musimy podchodzić właśnie w ten sposób” (red. o meczu z Cracovią). Faktem którego pominąć nie można jest że Lech jest ogromną niespodzianką Ligii Europejskiej. I też trudno się dziwić że trener nie mając większego pola manewru eksploatuje ciągle tych samych zawodników, którzy chcąc nie chcą kiedyś muszą odpoczywać.

Dla obu zespołów ten mecz będzie meczem o życie. Niezależnie od słów Jacka Zielińskiego. I Lech i Wisła będą chciały wygrać. Statystycznie Wisła ma ku temu większe predyspozycje, choć Lech jeżeli zagra tak jak z Cracovią to możemy się spodziewać spotkania bardzo ciekawego.

Na początek relacji z meczu na łamach portalu lepszyPOZNAN.pl zapraszamy już o godzinie 17:00 tutaj.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz