Sport

DOJAZD NA MECZ Z WISŁĄ KRAKÓW

Mapka dojazdu na mecz Lech Poznań - Wisła Kraków w dniu 31.10.2010  Foto: KKS Lech

W niedzielę (31.10) o godzinie 17:00 rozpocznie się mecz KKS Lech i Wisła Kraków.  Jak na niego dojechać? Już powoli tradycją się staje że poznański transport łączy siły by usprawnić komunikację na stadion i powrót z niego.
Mapka dojazdu na mecz Lech Poznań - Wisła Kraków w dniu 31.10.2010 Foto: KKS Lech
Od godziny 13:00 samochody nie będą mogły przejechać ulicą Bułgarską od Marcelińskiej do Grunwaldzkiej w obu kierunkach oraz ulicą Węgorka, Świerzawską i Wałbrzyską. Objazdy prowadzić będą ulicami Marcelińską, Grochowską i Grunwaldzką. Na zamkniętym odcinku ulicy Bułgarskiej dopuszczony będzie jedynie ruch autobusów komunikacji miejskiej.

W dniu meczu od godziny 13:00 nie będzie można parkować samochodów na ulicy Ptasiej. Trzeba się liczyć z tym, że pozostawione tam samochody zostaną usunięte na koszt właściciela.

Dodatkowo tuż przed zakończem meczu, czyli około godziny 18:30, zostanie zamknięta dla samochodów ulica Grunwaldzka od Grochowskiej do Bułgarskiej w kierunku Junikowa i od Jawornickiej do Jugosłowiańskiej w kierunku centrum miasta oraz ciąg ulic Jugosłowiańska, Taczanowskiego i Ściegiennego na kierunku od Promienistej do Grunwaldzkiej.

Ograniczenia te potrwają do czasu zakończenia meczu oraz rozejścia się i rozjechania kibiców.

Posiadacze biletów i karnetów na spotkanie Lech Poznań – Wisłą Kraków mogą w dniu meczu bezpłatnie skorzystać z komunikacji miejskiej:
– 3 godziny przed rozpoczęciem spotkania
– 2 godziny po zakończeniu spotkania

Do dyspozycji kibiców podstawione zostaną dodatkowe autobusy i tramwaje.

W dniu meczu z Wisłą Kraków nieczynny będzie parking przy ul. Cmentarnej.

Ze względu na trasę wejścia grupy kibiców Wisły Kraków (dwa tysiące) na stadion zamknięte zostanie dojście do I trybuny od strony trybuny IV. Kibiców mających bilety i karnety na I trybunę proszeni są o przejście wzdłuż trybuny III i II i dojście do odpowiednich bram na swojej trybunie.

kibice panorama Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz