Aglomeracja

Bajki czytane w bramce przed Euro 2012

ONE YEAR TO GO  Foto: lepszyPOZNAN.pl / ag

ONE YEAR TO GO Foto: lepszyPOZNAN.pl / agDo rozpoczęcia EURO 2012 pozostał niecały rok. Imprez, które będą potęgować nie tylko sportową atmosferę będzie z pewnością coraz więcej, bo Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to nie tylko budowa stadionów, dróg i innych obiektów. To także doskonała, choć pewnie kosztowna, promocja Poznania.

Atmosferę tego wydarzenia, którego także nasze miasto będzie gospodarzem, budować będą przede wszystkim mieszkańcy całej naszej aglomeracji. Szczególną rolę mają do odegrania Ambasadorowie Euro 2012. Każdy z nich przed rozpoczęciem mistrzostw będzie realizował projekt społeczny z udziałem mieszkańców – informuje Rafał Łopka z Urzędu Miasta Poznania – wykorzystując wakacyjny, letni czas Poznań inauguruje cykl spotkań ze znaną aktorką Katarzyną Bujakiewicz. Będzie to projekt Bajki w bramce, podczas którego odbywać się będzie wspólne czytanie popularnych bajek w różnych miejscach naszego miasta.

Na pierwsze spotkanie z Katarzyną Bujakiewicz portal lepszyPOZNAN.pl zaprasza w imieniu organizatorów na zieleniec B. Jańskiego przy ul. Pamiątkowej na Wildzie już w najbliższą sobotę (25.06).  Najmłodsi pod okiem animatorów będą mogli wziąć udział w zajęciach plastycznych i teatralnych, a także spotkać się z oficjalnym maskotkami EURO 2012.

Bajki w bramce – zieleniec B. Jańskiego przy ul. Pamiątkowej na Wildzie – sobota 25 czerwca – od godziny 12:00 do 16:30.

bajki w bramce Foto: UMP

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz