Bagietka w BOWE

fot. sxc - bagietka  Foto:

fot. sxc - bagietkaKlubowicze zrzeszeni na facebookowej stronie fanów “Latamy z POZnania!”, prowadzonej przez stowarzyszenie “Inwestycje dla Poznania”, za każdym razem, kiedy słyszą o nowych połączeniach z poznańskiej Ławicy mają odlot – dosłownie i w przenośni.

Ponieważ najbliższa niedziela – 14 marca 2010 r. przechodzi do historii jako data otwarcia trasy Poznań – Paryż Beauvais (BVA) operowanej przez Wizz Air. “Postanowiliśmy godnie przywitać owo atrakcyjne połączenie i udać się w podróż! To świetna wiadomość, że zyskujemy trasę na tanie lotnisko dla Paryża i jednocześnie dostęp do wielu regionów północnej i centralnej Francji. Postanowiliśmy jako szaleni poznańscy lotnicy być na inauguracyjnym locie BVA-POZ, a wcześniej zwiedzić sobie podparyskie Beauvais (czyt. BOWE). Część grupy udaje się na noc do Paryża, by o poranku spożyć bagietkę na samej wieży Eiffla. mówi Paweł Sowa z IdP.

Plan wyprawy jak widać jest dość zwariowany i obejmuje także partyjkę eurobiznesu na lotnisku w Oslo-Torp, które będzie miejscem przesiadki w drodze do Beauvais w sobotę.

13 marca, sobota
15.45 wylot Wizz Air’em do Oslo Torp (TRF)
17.25 przylot do TRF, partyjka Eurobiznesu na lotnisku
20.25 wylot Ryanair’em do Paryża-Beauvais (BVA)
22.25 przylot do BVA

14 marca, niedziela
śniadanie – BAGIETKA W BOWE 😉 albo w Paryżu (dla części paryskiej)
zwiedzanie miasta i katedry
przejazd na lotnisko w okolicy godz. 13.00
14.20 start lotu do Poznania
16.10 przylot do POZ

Serdecznie zapraszamy na Ławicę w niedzielę o godz. 16.10, kiedy to wyląduje samolot z Paryża Beauvais. “POCZĘSTUJEMY ŚWIEŻYMI BAGIETKAMI prosto z Francji!” – zapewniają organizatorzy.

Zapraszamy również na stronę klubu: www.facebook.com

news@lepszyPOZNAN.pl

Informację dostaliśmy na maila news@lepszypoznan.pl Dziękujemy!

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz