Zbierzmy się razem w czwartek na placu Wolności – zachęcali organizatorzy, żeby wyrazić nasz sprzeciw wobec agresywnych działań Rosji!. Niech nas usłyszą!
Im więcej nas – tym lepiej! – czytamy w zaproszeniu. Zapraszajcie znajomych, bliskich, przyjaciół i wrogów. Zjednoczmy się razem przeciw zbrojnemu wtargnięciu na terytorium niepodległego państwa, naszego sąsiada – Ukrainy. Polacy, Rosjanie, Ukraińcy – wszyscy miłujący pokój.
Na apel odpowiedziało ponad dwieście osób, które o 18:30 zgromadziły się na placu Wolności. Był hymn Ukrainy, zbierano podpisy pod petycją, a na koniec uczestnicy stworzyli wielką pacyfę – znak pokoju.


![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)































Dodaj komentarz