Antoninek

Antoninkowe Skrzaty miały dzisiaj swój festyn!

Rodzinny piknik w przedszkolu Antoninkowych Skrzatów  Foto: lepszyPOZNAN.pl / ag

Dzieci chodzące do Przedszkola w Antoninku od rana były z pewnością bardzo przejęte, bo do rodzinnego festynu przygotowywały się już od dłuższego czasu. Okazji, by spotkać się na łące przy przedszkolu jak się okazało było kilka. Pierwszym była z pewnością chęć dobrej zabawy nie tylko z rówieśnikami, ale też ze swoimi rodzicami.

Z myślą o nich przygotowały z nauczycielkami specjalny program artystyczny. Były popisy taneczne, piosenki i wiersze. Były też życzenia dla mam i tatusiów, bo ich święto było również okazją do spotkania. Sądząc po reakcjach i uśmiechach rodziców trud przygotowań nie poszedł na marne i wszystkie występujące dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Gdy dzieci się doskonale bawiły rodzice mieli okazję by porozmawiać lub skosztować przygotowanego poczęstunku. Były grillowane kiełbasy, pyszna grochówka, kanapki i coś słodkiego. Dopisała również pogoda.

Tegoroczny piknik rodzinny był także pożegnaniem Wiesławy Dąbrowskiej, dotychczasowej dyrektor przedszkola. Dla niej także dzieci przygotowały specjalny wiersz i piosenkę, oraz prezent, którym okazał się niezwykły, duży kapelusz. Odchodząca na emeryturę Pani Dyrektor nie kryła wzruszenia i podziękowała dzieciom oraz rodzicom za współpracę przy wychowaniu dzieci. Ci ostatni także mieli dla Wiesławy Dąbrowskiej kwiaty

Odchodząca na emeryturę Wiesława Dąbrowska miała dzisiaj także okazję by przedstawić swoją następczynię, Jolantę Raczyńską. To ona od nowego roku szkolnego kierować będzie pracą całego zespołu przedszkola.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz