BizNews

Allegro na śniadanie

PIXEL (3)  Foto:

Głody? Zapraszamy na śniadanie bogate w wiedzę i doświadczenie, którymi dzielić się będzie tym razem przedstawiciel Allegro. To kolejna odsłona organizowanych przez Poznański Park Naukowo-Technologiczny spotkań zatytułowanych Śniadania z…

Co wspólnego ma śniadanie i prowadzenie biznesu? Okazuje się, że całkiem sporo, a dowodem na to są organizowane przez nas raz na kwartał Śniadania z…, czyli spotkania, podczas których przedsiębiorcy z różnych branż mają okazję nawiązać nowe kontakty oraz pogłębić swoją wiedzę dotyczącą prowadzenia firmy – przekonują organizatorzy z PPNT.

Najbliższe spotkanie będzie poświęcone zagadnieniom IT, z którymi musi zmierzyć się niemal każde przedsiębiorstwo. Podczas zaplanowanego wydarzenia mowa będzie między innymi o tym jak zoptymalizować koszty związane z infrastrukturą IT, a także jakie argumenty warto wziąć pod uwagę przy wyborze zewnętrznego dostawcy usług data center.

Gościem specjalnym będzie Marcin Mazurek, Dyrektor Infrastruktury i Operacji IT Allegro.

Po prezentacji, będzie czas na luźną rozmowę, nawiązywanie kontaktów, wymianę wizytówek, a także dalszą konsumpcję śniadaniową – dodają organizatorzy.

Śniadanie z… IT odbędzie się w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym Fundacji UAM (ul. Rubież 46) w czwartek 17 września. Udział jest bezpłatny, ale ilość miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zarejestrować na spotkanie można się wypełniając tutaj formularz.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz