Sport

Akcja flagowisko

13. kolejka T-Mobile Ekstraklasy Lech Poznań - Legia Warszawa (najlepsi kibice i najlepsza oprawa)  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Pierwszy mecz w rundzie wiosennej na INEA Stadionie już za kilka dni. Bądź z nami i dopinguj Kolejorza – zachęcają działacze klubu. Zabierz na mecz flagę i daj się ponieść atmosferze trybun.

Bułgarska kojarzy się ze wspaniałą atmosferą. Już podczas pierwszego wiosennego meczu przy Bułgarskiej nie będzie inaczej! Wraz ze Stowarzyszeniem Kibiców Lecha Poznań namawiają do udziału w akcji “flagowisko”. Przynieś ze sobą niebiesko-białą flagę i razem z pozostałymi wspieraj Kolejorza.

13. kolejka T-Mobile Ekstraklasy Lech Poznań - Legia Warszawa (najlepsi kibice i najlepsza oprawa) Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

W oczekiwaniu na spotkanie Lecha z Ruchem spróbuj wykonać flagę samodzielnie. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy krótką instrukcję, która pomoże Ci dobrze przygotować się do meczu – zachęcają kibole.

Obawiasz się, że w pojedynkę nie podołasz? Niebiesko-białe flagi są dostępne w punktach sprzedaży za 29,90zł. W dniu meczu wystarczy, że odwiedzisz Stację Kolejorz lub któryś z punktów sprzedaży na stadionie, a flagę otrzymasz w specjalnej cenie 25 zł!

Zrób sobie flagę Foto: KKS Lech

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz