Czerwonak

99 flag dla mieszkańców

Flaga  Foto: lepszyPOZNAN

W tym roku świętować będziemy 99 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Tyle też flag narodowych otrzymają mieszkańcy Gminy Czerwonak.

Dokładnie 99 flag przygotował Urząd Gminy Czerwonak dla mieszkańców. Będzie nimi można przyozdobić domy i mieszkania w tak ważnym dla nas wszystkich dniu.

Na terenie naszej gminy obchody 99. rocznicy odzyskania niepodległości rozpoczniemy już w piątek 10 listopada – informują urzędnicy.

Będzie to koncert niepodległościowy Choć burza huczy wokół nas, który rozpocznie się w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach o godzinie 19:00. Niestety nie ma już biletów na to wydarzenie.

W dniu narodowego święta natomiast odprawiona zostanie w Parafii Matki Bożej Fatimskiej w Koziegłowach okolicznościowa msza o godzinie 10:00. Następnie na terenie wokół Orlika w Czerwonaku wystartuje VI Bieg Niepodległości. Początek zaplanowano na 12:00.

Zapraszamy do przybycia na trasę, by dopingować biegaczy – zachęcają urzędnicy.

Jak można odebrać flagi? Będą one do odbioru w Urzędzie Gminy od poniedziałku 6 do piątku 10 listopada. Można się po nie zgłaszać w poniedziałek do 17:00 i od 7:30 do 15:00 w pozostałe dni tygodnia.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz