K U L T U R A

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w ZAMKU

29 Finał WOŚP 2021  Foto: materiały prasowe

W tym roku nie spotkamy się na plenerowych imprezach, podczas których moglibyśmy wspólnie się bawić, uczyć i przede wszystkim wspierać ważny cel. Jednak wiemy, że Poznań zawsze czuł ducha Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i że także w tych trudnych chwilach jesteśmy razem. Zapraszamy do wspólnych, bezpiecznych spacerów po mieście. Na ulicach nie zabraknie wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którzy w tym roku zbierają dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

CK ZAMEK przekaże na licytację:

  • karnet „Gościa Honorowego” na festiwal Ethno Port Poznań 11-13.06.2021,
  • 3 zwiedzania PS (piwnica i strych) dla małych grup (1-15 osób),
  • 3 klasyczne zwiedzanie Zamku dla małych grup (1-15 osób),
  • udostępnienie wybranych przestrzeni Zamku na 1-dniową sesję fotograficzną.

W niedzielę od zmierzchu na wieży CK ZAMEK wyświetlane będzie orkiestrowe serduszko. CK Zamek jako miejsce wspiera także działania poznańskich sztabów.

Sztab Ławica zachęca do odszukania sześciu dużych i czerwonych serc usytuowanych w najważniejszych, najładniejszych, a czasami wyjątkowych, z różnych subiektywnych powodów, miejscach. Prosi o zrobienie zdjęcia (najlepiej wraz z zamaskowanymi twarzami) i udostępnienie go w mediach społecznościowych z #SztabŁawica #ZnajdźSerceWPoznaniu. Każdemu, kto odznaczy także FB Sztab Ławica Finał WOŚP i zbierze kolekcję 6 serc w różnych lokalizacjach, obiecuje słodkie nagrody.

Sztab WOŚP przy Politechnice Poznańskiej zaprasza na wystawy zdjęć poświęcone poprzednim finałom. 31 stycznia przez cały dzień będzie można podziwiać kilka wystaw rozmieszczonych w różnych punktach miasta m.in. na parkingu przed CK ZAMEK, przed Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej i Rektoratem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz na Placu Wolności. Zdjęcia pochodzą z archiwum CK ZAMEK oraz od zaprzyjaźnionych ze sztabem fotografów.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz