POZnań

Osiem potańcówek: od oberków do setów DJ Wiki

Staromiejskie tanga i milonga  (2)  Foto: Stowarzyszenie Plac Wolności

Fani tanga spotykają się na tarasie Arkadii, dyskoteki pękają w szwach, furorę robią imprezy Swing Crazy, a od poniedziałku fani tańca będą mogli wziąć udział w projekcie Dancing Poznań, cyklu ośmiu potańcówek.

Od poniedziałku do czwartku na Dziedzińcu Szkoły Baletowej będzie okazja do wspólnego tańczenia przy rytmach różnorodnej muzyki: od oberków do przebojów z lat 90.

Każdy wieczór będzie odbywał się pod innym tanecznym hasłem. Organizatorzy zapraszamy poznaniaków w każdym wieku do wspólnej zabawy! Chętni mogą ubarwić potańcówkę dobranym strojem, elementem garderoby lub przedmiotem stosownym do proponowanej stylizacji, na przykład: wachlarz, wianek z kwiatów czy kaszkiet.

Cykl Dancing Poznań jest prowadzony przez tancerzy Polskiego Teatru Tańca oraz z gościnnym udziałem didżejów i jest częścią projektu Laboratoria Twórcze. Posłuchać będzie można setów m.in. DJ SEBASTIANA CEDRO, DJ WIKi a rytm nadawać będzie wodzirej Fabian Fejdasz

Dancing Poznań: 14 – 17 sierpnia g. 19.00 (I cykl); 21 – 24 sierpnia g. 19.00 (II cykl) Dziedziniec Szkoły Baletowej (wejście od ul. Gołębiej). Wstęp jest wolny.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe, wikipedia , Stowarzyszenie Plac Wolności

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz