Sport

Siatkówka: Weronika Fojucik zostaje w Poznaniu

Enea Energetyk Poznań - NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Weronika przedłużyła kontrakt z klubem Enea Energetyk Poznań na sezon 2021/2022. Przyjmująca nie raz pokazała siłę i doświadczenie siatkarskie. Miło nam poinformować, że Werka zostaje z nami – pisze klub w swoim komunikacie.

Doświadczona siatkarka dla klubu Enea Energetyk Poznań zdobyła 310 pkt w tym 45 pkt blokiem i 12 zagrywką. Trzy razy otrzymała MVP meczu, a. w głosowaniu kibiców została wybrana najlepszą zawodniczką Energetyka I rundy zasadniczej.

Możemy powiedzieć, że Werka bardzo pewnym krokiem wkroczyła do poznańskiego klubu zdobywając od razu z zespołem brązowym medal 1 ligi!  Ponadto na swoim koncie ma już zapisane dwa złote medale 1 ligi (Joker Świecie). 

Werka zawsze była gotowa pomóc drużynie i bardzo szybko zyskała sympatię kibiców.

Ogromnie się cieszę, że kolejny rok spędzę w Enea Energetyku Poznań. Jest to profesjonalny klub z ogromnymi ambicjami, w którym pracują ludzie pełni pasji i miłości do siatkówki, to przyjemność móc pracować z takimi „wariatami” ;)) Nie mogę doczekać się nowego sezonu i spotkania z naszymi wspaniałymi kibicami, na których wsparcie możemy zawsze liczyć. Ściskam wszystkich i do zobaczenia na hali! – mówi Weronika Fojucik

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz