Sport

Oriana Miechowicz odchodzi z Enea Energetyka Poznań

Enea Energetyk Poznań - Stal Mielec  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Oriana Miechowicz nie będzie reprezentowała poznańskiego klubu w sezonie 2021/2022. Atakująca żegna się z zespołem po roku grania w Enea Energetyku Poznań.

Popularna Orka stanowiła trzon pierwszoligowego zespołu. Dla Energetyka zdobyła 466 pkt w tym 52 blokiem i 45 zagrywką. Na swoim koncie zapisała MVP w meczu z Gliwicami. Oriana dołączyła do Energetyka po świetnym sezonie w Świeciu w którym razem z zespołem wywalczyla Mistrzostwo 1 ligi.

Bardzo się cieszę, że dołączam do zespołu z Poznania. Zawsze uważałam, że to fajny i profesjonalny klub, który co roku znajduje się w czołówce 1 Ligi Kobiet. Mam nadzieję, że i w tym roku tak będzie – mówiła Oriana Miechowicz po podpisaniu kontraktu. 

Orka razem z zespołem Enea Energetyk Poznań wywalczyła brązowy medal 1 ligi siatkówki kobiet,

Bardzo się cieszę, że mogłam zagrać dla zespołu Energetyka. Jak mówiłam na przywitaniu, to było trochę przeznaczenie. Sezon był dziwny i z wielu względów ciężki, ale wszyscy dali z siebie maksa co zaowocowało brązowym medalem. Niestety nie miałam okazji poznać kibiców, ale mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się zobaczymy. Dziękuję zawodniczkom, trenerom, działaczom kluby i kibicom za ten sezon. Wysyłam wszystkim sportową piątkę i do zobaczenia!

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz