K U L T U R A

naGranie nad Rusałką –The Party is Over

naGranie nad Rusałką EDER  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Ewelina Jaśkowiak

Seria koncertów online, w ramach projektu ,,Antywirusowy pakiet dla młodej sceny muzycznej – naGranie nad Rusałką” rozpocznie się na kanale YouTube ,,Scena nad Rusałką” dzisiaj o godzinie 19:00. Tym razem usłyszymy zespół The Party is Over.

The Party is Over to zespół pochodzący z Katowic. Jest to duet muzyków tworzących materiał z pogranicza elektroniki i alternatywy. Michał Wajdzik-Radziejowski i Daria Ryczek-Zając rozpoczęli współpracę w 2016 roku. Ich muzyka łączy chłodną energię i coraz częściej bezkompromisowe przekazy. Koncerty zaskakują elementami performansu, niepokojącymi syntezatorami które mieszają się z intrygującym wokalem i rzetelnie wyrzeźbionym basem.

Duet ma koncie 2 płyty długogrające „Stolen Symphonies”, świeżutką “Pluton staje się Planetą” oraz 2 EP. W ich ostatnim wydanym materiale można było usłyszeć już lekko buntowniczy charakter tekstów. Sprzeciw skierowany wobec jakości życia, problemów ekologii i kondycji człowieka w świecie.

Koncert transmitowany będzie za pośrednictwem Facebooka ,,Scena nad Rusałką” oraz na kanale Youtube ,,Scena nad Rusałką”. 

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Ewelina Jaśkowiak

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz