Oborniki

Potrzebna pomoc – w pożarze straciła wszystko!

W pożarze straciła wszystko!  Foto:

Ogień całkowicie pochłonął dom mieszkanki spłonął całkowicie Pacholewa koło Obornik. Pani Wiesława w pożarze straciła dobytek całego życia.

Pani Wiesława kilka tygodni temu pożegnała ona męża, którym opiekowała się przez ostatnie lata, gdy ciężko chorował. Teraz straciła dom, który wymaga kapitalnego remontu i cały majątek.

Choć córka Pani Wiesławy robi co może, by jej schorowana mama mogła wrócić do domu, to straty przekraczają możliwości tej rodziny.

Strawione pożarem mieszkanie wymaga generalnego remontu, zanim ktokolwiek będzie mógł tam zamieszkać – wyjaśniają samorządowy z Obornik – potrzebne jest właściwie wszystko, bo ogromne ilości materiałów budowlanych i przede wszystkim środki na zakup niezbędnych rzeczy.

Przyłączamy się do apelu do ludzi dobrej woli, aby wspomogli tę dobrą i uczciwą kobietę.  Zachęcamy do wsparcia zbiórki, która pozwoli Pani Wiesławie wyremontować mieszkanie i przywrócić nadzieję na dalsze spokojne lata.

Zbiórkę na rzecz odbudowy domu prowadzi już Stowarzyszenie Wspólnota Wolontariuszy Hospicyjnych Ludzki Gest im. Jana Pawła II. Wystarczy wejść na stronę https://zrzutka.pl/z2putd i wpłacić dowolną, nawet niewielką kwotę. Darczyńcy mogą kontaktować się również bezpośrednio z córką poszkodowanej pod nr telefonu 883 005 508.

W pożarze straciła wszystko! Foto:

Użyte w artykule zdjęcia:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz