POZnań

Urząd Miasta otwarty w sobotę

urzad miasta poznania  Foto: lepszyPOZNAN.pl

Wszystkie wydziały Urzędu Miasta Poznania będą otwarte w najbliższą sobotę (14 grudnia). Dzięki temu każdy mieszkaniec miasta będzie mógł załatwić swoją sprawę jeszcze przed świętami. Otwarta będzie również część miejskich jednostek.

Urząd będzie zamknięty 24 grudnia. Jednak każdy, kto planował załatwić swoją sprawę w wigilię, może zrobić to w najbliższą sobotę, 14 grudnia – jeszcze przed świętami. Tego dnia wszystkie wydziały urzędu miasta będą przyjmować poznaniaków w godzinach 7:30-15:30.

Zmienią się też godziny otwarcia niektórych jednostek miejskich.

Zarząd Transportu Miejskiego: wtorek (24 grudnia) będzie dniem wolnym. W zamian za to w sobotę, 14 grudnia, wszystkie Punkty Obsługi Klienta ZTM będą czynne w godzinach 6:00 do 13:00.

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie: w najbliższą sobotę będzie czynny w godz. 7:30 – 15:30. Natomiast 24 grudnia – będzie zamknięty.

Poznańskie Centrum Świadczeń: we wtorek (24 grudnia) – dzień wolny, ale w sobotę (14 grudnia) – czynne w godz. 7:30-15:30.

Usługi Komunalne: w sobotę (14 grudnia) Biuro Administracji Cmentarzy Komunalnych przy ul. 23 Lutego 4/6 będzie czynne w godzinach 8-12, biura na cmentarzach na Junikowie i Miłostowie będą zamknięte. Wszystkie biura otwarte będą również w wigilię.

Miejska Pracownia Urbanistyczna: w sobotę, 14 grudnia, będzie czynna w godz. 8- 15. Za to w wigilię, 24 grudnia – zamknięta.

W najbliższą sobotę zamknięte będą:

ZKZL – w najbliższą sobotę biuro będzie zamknięte. Pracownicy ZKZL byli dostępni dla poznaniaków i poznanianek w sobotę, 7 grudnia, biuro będzie też otwarte w wigilię, w godz. 7:30-13.

Aquanet: Punkty Obsługi Klienta oraz kasy przy ul. Dolna Wilda 126 i ul. Piątkowskiej 117 w Poznaniu będą zamknięte w sobotę, 14 grudnia, za to otwarte 24 grudnia w godz. 7-13.

Związek Międzygminny “Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej” (GOAP): Biura Obsługi Klienta będą w najbliższą sobotę zamknięte, ale dostępne dla poznaniaków w wigilię, w godz. 7-13.

Biuro Obsługi Klienta Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego, które dla mieszkańców dostępne będzie za to w wigilię.

Centrum Inicjatyw Senioralnych – otwarte było dla mieszkańców miasta w sobotę, 7 grudnia, w wigilię będzie zamknięte.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz