K U L T U R A

Paweł Domagała – 1984 Tour

Paweł Domagała  Foto: materiały prasowe / paweldomagala.pl

Paweł Domagała w czwartej odsłonie trasy koncertowej 1984 Tour wystąpi w Sali Ziemi we wtorek 22 października o godzinie 19:00.

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu.

Jesienią 2016 roku ukazał się jego debiutancki album pt. “Opowiem Ci o mnie”. Płyta trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status Platynowej Płyty.

W listopadzie zeszłego roku ukazała sie kolejna płyta pt. “1984” – dotąd już dwukrotnie pokryty platyną. Na płycie znalazło się 12 premierowych piosenek. Album promuje piosenka “Weź nie pytaj”, która stała się wielkim przebojem, osiągając już ponad 97 mln odtworzeń na YouTube, oraz zyskując miano Przeboju Roku 2018 RMF FM. W dniu premiery płyty rozpoczęła się trasa koncertowa “1984 TOUR” promująca to wydawnictwo.

Podczas kolejnej, czwartej części trasy Paweł zaprezentuje, oprócz znanego i oczekiwanego repertuaru – kilka piosenek z przygotowywanej już, trzeciej płyty, której premiera zapowiadana jest na 2020 rok.

Paweł Domagała – 1984 Tour
Sala Ziemii
wtorek, 22 października

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe / paweldomagala.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz