Aglomeracja

Poranne wypadki

Wypadek na ul. Głuszyna  Foto:  Pomoc Drogowa Car Center Poznań

Poranny pospiech, deszczowa aura i większy ruch na drogach całej aglomeracji. W takich warunkach, jak się okazuje, o wypadek nie trudno. Na drogach naszej aglomeracji doszło już do kilku mniej lub bardziej groźnych wypadków.

Do jednego z takich zdarzeń doszło na ul. Głuszyna, na tzw. leśnym odcinku około godziny 8:00. Widoczny na zdjęciu powyżej samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Jedna z dwóch jadących nim osób ranna została odwieziona do szpitala.

Jadący tędy kierowcy muszą się liczyć z pewnymi utrudnieniami. W miejscu, gdzie doszło do zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo.

Do kolejnego wypadku doszło na ul. Hlonda w pobliżu Śródki. Portal e poznan informuje, że dachował tutaj samochód osobowy, który uszkodził barierki.

Kierowca stracił panowanie nad samochodem i auto wypadło z drogi – wyjaśnia Marta Mróz z poznańskiej Policji, cytowana przez portal – w kolizji nikt nie został poszkodowany, a kierowca został ukarany mandatem.

Doszło też do kilku innych, niegroźnych na szczęście stłuczek. Niektórzy kierowcy chyba odzwyczaili się od jazdy w takich warunkach pogodowych.

Użyte w artykule zdjęcia: Pomoc Drogowa Car Center Poznań

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz