K U L T U R A

Nocne Granie

Komputronik Gaming  Foto: materiały prasowe

Fani takich gier jak Street Fighter V i Rocket League będą mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas serii turniejów gamingowych „Red Bull Nocne Granie”. Rywalizacja odbywać się będzie późnymi wieczorami w ośmiu miastach w całej Polsce od 9 lipca do 14 sierpnia. Zawody otwarte są dla wszystkich chętnych – wystarczy przyjść, zapisać się i zagrać. Do wygrania będą m.in. gry na PlayStation 4.

Gamingowe tournee po Polsce rozpocznie się w poniedziałek 9 lipca w Poznaniu na Nocnym Targu Towarzyskim przy ul. Kolejowej 23. Do połowy sierpnia odbędzie się łącznie 8 turniejów w różnych miejscach w całej Polsce.

Wszystkie turnieje rozpoczynać się będą o godz. 20:00, ale zapisy ruszą godzinę wcześniej. Gry kończyć się będą około północy. Liczba miejsc jest ograniczona i obowiązywać będzie zasada „kto pierwszy ten lepszy”. Gracze rywalizować będą na konsolach PlayStation 4.

W ramach rywalizacji turniejowej uczestnicy zmierzą się w grze Street Fighter V. Dla pozostałych osób będą przygotowane specjalne stanowiska, gdzie każdy będzie mógł zagrać w NBA 2K18.

Więcej informacji o Red Bull Nocne Granie oraz regulamin znajdują się na stronie www.redbull.pl/nocnegranie

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz