K U L T U R A

W co grają ludzie?

TEDx Poznan  Foto: materiały prasowe

Motywem przewodnim pierwszego tegorocznego spotkania TEDx Poznań będzie GRA. Fani formatu TED będą mieli okazję wysłuchać ciekawych historii ludzi, którzy opowiedzą o roli gier w ich życiu.

Celem wydarzenia jest szerokie i interdyscyplinarne spojrzenie na „grę”. Zaproszono trzech prelegentów, którzy reprezentują zupełnie różne dziedziny życia zawodowego, jak i prywatnego.

Podczas spotkania uczestnicy wysłuchają między innymi opowieści psychologa, Macieja Zarembskiego, który odkryje tajniki związane z graniem przed sobą i ze sobą oraz o grze na emocjach. Kolejni goście opowiedzą o tym, że o sukcesie i sensie pracy decyduje nie tylko gra wymienionych spojrzeń. Uczestnicy dowiedzą się także o sposobie wykorzystania gier w edukacji. Informacje o kolejnych prelegentach ujawniane są stopniowo. W ten sposób Organizatorzy budują napięcie i często niemal do samego końca niektóre karty pozostają zakryte.

Po wykładach zaplanowano panel dyskusyjny z prelegentami. Wśród poruszanych tematów znajdą się pytania o to, w co i dlaczego gramy jako ludzie? Czy i dlaczego gra jest potrzebna w naszym życiu oraz czy gra w życie wymaga zasad?

Wydarzenia TEDxPoznań cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Pierwsza pula biletów na “Grę” wyprzedała się w dobę. Kolejna sprzedaż startuje 1 marca o godzinie 20:00. Koszt biletu to 29 złotych. Kolejne wydarzenie TEDx w Poznaniu odbędzie się na początku lata i będzie to całodniowa konferencja.

TEDxPoznańSalon, 17 marca, godz. 18:00 – Stary Browar – Słodownia 3+. Organizatorzy chcą umożliwić udział w wydarzeniach dla jak najszerszej grupy odbiorców, dlatego wydarzenie będzie tłumaczone na język migowy.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/170733570235188/

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz