Swarzędz

Huczne powitanie 2018 roku na swarzędzkim Rynku

Huczne powitanie 2018 roku na swarzędzkim rynku  Foto: UMiG Swarzędz

Dużo dobrej muzyki oraz wspaniały pokaz sztucznych ogni. Tak mieszkańcy Swarzędza witać będą 2018 rok na Rynku. Wspólna zabawa rozpocznie się o godzinie 23:00.

W programie nie zabraknie konkursów z nagrodami, zabawy tanecznej oraz oczywiście pokazu sztucznych ogni – zapowiadają organizatorzy sylwestrowej zabawy.

Za muzykę, przy której bawić się będą przybyli na Rynek goście, odpowiadać będzie DJ Ando. Ma to być wyjątkowo taneczna, energetyczna muzyczna mieszanka starych, dobrych przebojów przeplatanych najnowszymi hitami.

Z powodu sylwestrowej zabawy na swarzędzkim Rynku zabronione będzie parkowanie samochodów na placu Niezłomnych oraz na samym Rynku. Zakaz parkowania obowiązywać będzie w ostatni dzień tego roku od godziny 7:00 do godziny 3:00 w poniedziałek.

Prosimy również o niewnoszenie pod scenę na Rynku żadnych materiałów pirotechnicznych – apelują organizatorzy – wszystko po to, aby c, którzy przyjdą na Noc Sylwestrową mogli bawić się spokojnie i nie musieli martwić się o swoje bezpieczeństwo. Jednocześnie gwarantujemy wspaniały pokaz pirotechniczny o północy.

Użyte w artykule zdjęcia: UMiG Swarzędz

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz