Komorniki

Komorniki z platformą zakupową

Zakupy przez internet  Foto: scx

Gmina Komorniki zdecydowała o uruchomieniu platformy zakupowej. Ma to przynieść konkretne korzyści nie tylko samej Gminie, ale także chcącym z nią współpracować firmom.

Platforma będzie podstawowym narzędziem komunikacji z dostawcami w trakcie procesu zakupowego – informuje Urząd Gmin – oznacza to, że cały proces ofertowania i oceny ofert prowadzony będzie w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.

Pierwsze zapytania ofertowe urzędnicy zaczną wysyłać już w grudniu tego roku. Będą na niej publikowane zapytania o wartości od 10.000 złotych do 30.000 euro, których nie obejmuje ustawa o zamówieniach publicznych. Zaproszone firmy otrzymają wiadomość o ogłoszeniu i zaproszeniu do złożenia oferty na e-maila. Wystarczy kliknąć odpowiedni link, by przejść do formularza. Po jego wypełnieniu wystarczy kliknąć złóż ofertę.

Jeśli chcecie Państwo zostać dostawcą Urzędu Gminy Komorniki, zachęcamy do kliknięcia na zakładkę zostań dostawcą – przekonuje Urząd Gminy – po wyborze grup asortymentowych, w których prowadzicie Państwo sprzedaż, wystarczy pozostawić swój adres e-mail i kliknąć przycisk zostań dostawcą.

Dzięki zgłoszeniu się do platformy zakupowej przedsiębiorcy będą otrzymywać na bieżąco informacje o zapytaniach ofertowych. Władze Gminy zachęcają do korzystania z nowego narzędzia szczególnie firmy lokalne.

Użyte w artykule zdjęcia: scx

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz