POZnań

Skutery na minuty

Skutery na minuty  Foto: fb.com / Blinkee

Poznaniacy mogą od dzisiaj korzystać ze skuterów, które można będzie wypożyczyć podobnie jak rowery miejskie. By nimi jeździć nie trzeba mieć prawa jazdy.

By zacząć korzystać z jednośladów trzeba zainstalować aplikację. Dzięki niej zlokalizujemy najbliższy skuter. Gdy go odnajdziemy wystarczy go odblokować poprzez aplikację, założyć kask, który znajdziemy w schowku i już można ruszać. By mieć czas na przygotowanie się do jazdy pierwsze 2 minuty są darmowe.

Po przybyciu na miejsce wystarczy zgłosić w aplikacji zakończenie jazdy i schować kask. Powinniśmy w tym momencie zobaczyć podsumowanie naszej jazdy z ogólnym kosztem.

Ile kosztuje wypożyczenie skutera? Za minutę jazdy zapłacimy 0,69 zł, a za cały dzień zapłacimy nie więcej niż 69,00 zł. Studenci za minutę płacą 0,59 zł.

Warszawska firma, która udostępnia tę usługę, z okazji rozpoczęcia działalności w Poznaniu nowym użytkownikom daje dodatkowe 30 min na jazdy skuterem. By skorzystać z tej oferty trzeba zasilić swoje konto w aplikacji kwotą przynajmniej 30,00 złotych. Promocja ta obowiązuje do piątku 11 sierpnia.

Użyte w artykule zdjęcia: fb.com / Blinkee, twitter / Tomasz Lipiński

2 komentarzy

kliknij by dodać komentarz

  • 15zł FREE Kod: […]
    Wpisz na swoim profilu w zakładce dane uźytkownika a otrzymasz dodatkowe darmowe doładowanie na 15zł. Przyjemnej jazdy.