POZnań

Jeden groził, inny kradł – poznajesz ich?

Jeden groził, inny kradł - poznajesz ich?  Foto:

Poznańscy policjanci próbują ustalić kim są młodzi mężczyźni, których zdjęcia publikujemy. Jeden z nich ma na sumieniu grożenie pasażerom, drugi kradzież konsoli ze sklepu.

Do pierwszego zdarzenia doszło w bimbie 201 jadącej z Mostu Teatralnego do pętli os. Jana III Sobieskiego w poniedziałek 26 grudnia ubiegłego roku około 1:00 w nocy.

Wówczas mężczyzna ze zdjęcia, na wysokości przystanku przy ulicy Kurpińskiego kierował wobec jednego z pasażerów groźby karalne – wyjaśniają policjanci.

Napastnik ma około 20 – 25 lat, 170 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. W momencie całego zajścia był ubrany w czarną kurtkę, spodnie z szerokimi nogawkami oraz jasne, sportowe buty. Na głowie miał czapkę z napisem Puma.

329-157003

Kolejny z poszukiwanych przez szkiełów młody mężczyzna jest podejrzany o kradzież konsoli ze sklepu ze sprzętem elektronicznym przy Al. Solidarności. Miało do tego dojść w czwartek 2 lutego około 17:30.

Mężczyzna, który kradzieży dokonał zarejestrowały kamery monitoringu – dodają policjanci – jest on w wieku około 20 – 30 lat, a w dniu zdarzenia ubrany był w kurtkę koloru czarnego, spodnie typu jeans oraz buty koloru ciemnego.

Policjanci próbują ustalić kim są obaj mężczyźni i proszą o pomoc. Jeśli ktoś rozpoznaje mężczyzn na publikowanych tutaj zdjęciach może zgłosić się na Policję osobiście na Komisariacie Policji Poznań Północ na os. Jana III Sobieskiego 115 lub telefonicznie dzwoniąc pod całodobowy nr telefonu 61 84 146 11 lub numer alarmowy 997.

Zapewniamy anonimowość! – podkreślają policjanci.

Podejrzany o kradzież konsoli ze sklepu

Użyte w artykule zdjęcia:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz