POZnań

Drugie życie śpioszka czyli Mami Babi Targ

Babi Targ  Foto: Babilad

Doskonałą okazją, aby przewietrzyć szafy naszych maluchów i wyszukać ubranka dla dzieci będzie z pewnością Mami Targ, który rozpocznie się dziś o 12:00. W imprezie w Scenie Wspólnej na Winogradach weźmie udział około 100 wystawców. Niestety nie ma już miejsca dla kolejnych stoisk ale organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych swapies party.

Babi Targ (11.05.2014) MTPTo również miejsce spotkania, rozmowy i spędzenia czasu w towarzystwie innych rodziców. Tego dnia będzie można również wziąć udział w warsztatach Agaty Nowaczyk – Łokaj „Pajęczyna” oraz wydarzeniu interaktywnym „Bajkowanie” prowadzonym przez Patryka Zakrockiego w ramach Festiwalu Sztuka Szuka Malucha.

Mami Targ to specjalna edycja Babiego Targu dedykowana rodzicom i dzieciom. Lokalna odmiana znanych i niezwykle popularnych na Zachodzie swapping parties idealnie wpisuje się w nurt ekologiczny, który od jakiegoś czasu opanował modę.

Zamiast wyrzucać nienoszoną już odzież lub kupować kolejne przedmioty zachęcamy rodziców, by przynieśli ubranka, buty, dodatki czy zabawki, z których dzieci już wyrosły i puścili je w obieg- mówi organizatorka Joanna Stankiewicz.

Podczas spotkania rodzice mogą wymieniać się między sobą lub, jeżeli wymiana nie będzie możliwa, przeprowadzać transakcje gotówkowe. W każdym przypadku jest to atrakcyjne rozwiązanie: przychodząc na Mami Babi Targ rodzice pozbywają się zbędnych przedmiotów, które w swoim „drugim życiu” trafiają do innej rodziny, a jednocześnie mogą wyszukać coś nowego dla swoich dzieci.

Mami Targ – Scena Wspólna, ul. Brandstaettera 1/ ul. Za Cytadelą, Poznań – Niedziela, 5 lipca – godz. 12:00- 15:00, Wstęp wolny

Babi Targ (11.05.2014) MTP

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz