K U L T U R A

Spotkaj się z Mesajah

Mesajah  Foto: mat. prasowe

Autor wielkiego hitu “Każdego dnia”, Mesajah odwiedzi Poznań w najbliższy piątek, 13 marca o godz. 18. Przygotujcie aparaty, długopisy i oczywiście płyty wokalisty, który z pewnością znajdzie czas na umieszczenie na nich swojego autografu.

Mesajah Foto: mat. prasoweMesajah, czyli Manuel Rengifo Diaz to wokalista, autor tekstów, producent i kompozytor. Dobrze znany szerszej rzeszy słuchaczy jako frontman i współzałożyciel Natura Dread Killaz, z którymi w 2003 rozpoczął swoją przygodę muzyczną. W 2008 roku zdecydował się na solową karierę, wydając swój pierwszy album „Ludzie prości”. Z tej właśnie płyty pochodzi jeden z największych przebojów artysty „Każdego dnia”.

W lutym 2012 roku Mesajah wydał drugi solowy album pod tytułem „Jestem stąd”. Zarówno tytuł krążka, jak i cała jego tematyka nawiązują do problemu dyskryminacji ludzi o odmiennym kolorze skóry. W następnym roku światło dzienne ujrzała trzecia płyta, „Brudna prawda”. Artysta zainspirował się koncertami, pozytywnym odbiorem poprzedniego krążka oraz dobrą energią płynącą z najbliższego otoczenia.

Mieszanka stylów i umiejętności sprawia, żę twórczość prezentowana przez Mesajah nazywana jest przez krytyków nietuzinkową. Posiada on bowiem wyjątkową zdolność do wychodzenia poza ramy gatunków czerpania z kwintesencji przeróżnych form, a także do nadawania swoim utworom potężnej mocy.

Obecnie artysta pracuje nad kolejną solową płytą i nieprzerwanie koncertuje w Polsce i zagranicą.

Spotkanie z Mesajah odbędzie się 13 marca o godz. 18 w empiku przy Placu Wolności.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz